دکتر محسن بیاتی

ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس

ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس

فهرست مطالب

برنامه ریزی برای کاشت ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس

پس از فقدان یک یا چند دندان، جایگزینی این دندان ها با ایمپلنت برای حفظ  زیبایی لبخند شما ضروری است. با این حال، انتخاب گزینه مناسب شما برای جایگزینی جای خالی این دندان‌ها می‌تواند تعیین کند که این فرایند چقدر برای سلامت دهان و دندان مفید است.

ایمپلنت‌های دندانی پست‌های کوچکی هستند که جایگزین ریشه دندان‌های از دست رفته شما می‌شوند و سیستم حمایتی پایدارتر، راحت‌تر و واقعی‌تر را برای تاج یا بریج دندان مصنوعی شما فراهم می‌کنند. برای نتایج بهینه، ما از فناوری پیشرفته ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس برای ایجاد یک راهنمای جراحی دقیق استفاده می‌کنیم که بهترین موقعیت و زاویه را برای ایمپلنت‌های دندانی شما فراهم می‌کند.

مزایای ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس

 

مزایای ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا ریشه دندان برای سلامت دهان و دندان شما مهم است و چرا از دست دادن آنها می‌تواند عواقب مخربی برای آن داشته باشد. هنگامی که جای خالی این دندان‌ها را با ایمپلنت‌های دندانی جایگزین می‌کنید، می‌توانید برای سلامت و یکپارچگی لبخند خود کارهای بیشتری انجام دهید. به‌عنوان‌مثال، ایمپلنت‌های دندانی می‌توانند:

  • از جابه‌جایی دندان‌های اصلی خود جلوگیری کنید
  • به پروتز دندان خود ظاهری واقعی‌تری بدهید
  • از تحلیل استخوان فک ناشی از کاهش تحریک جلوگیری کنید
  • خطر از دست دادن دندان‌های بیشتری را در آینده کاهش دهید
  • ظاهر جوان ساختارهای صورت خود را حفظ کنید

چرا با تصویربرداری برای ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس برنامه ریزی می‌کنیم؟

چرا با تصویربرداری برای ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس برنامه ریزی می‌کنیم؟

برای موفقیت ایمپلنت‌های دندانی، آنها باید بتوانند حداکثر فشار را در هر بار گاز گرفتن و جویدن تحمل کنند. این امر مستلزم قرارگیری بسیار استراتژیک ایمپلنت است، از جمله اینکه پست‌های ایمپلنت در کجا و در چه زاویه‌ای قرار دارند. تصویربرداری دیجیتال و قرار دادن ایمپلنت هدایت‌شده به ما این امکان را می‌دهد که محل بهینه هر پست را اندازه‌گیری کنیم، و سپس آن راهنما را دقیقاً دنبال کنیم تا مطمئن شویم که هر پست به درستی در جای دقیق قرار گرفته است.

 

ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس

  ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزینی دندان از دست رفته است. ایمپلنت نتیجه قابل اعتمادی به بیماران می‌دهد و تجربه ثابت کرده است که ۳۰ سال عمر می‌کند، اگرچه ممکن است روکش نیاز به تعویض داشته باشد.

 ما مفتخریم که ایمپلنت‌ دیجیتال در شهر قدس را با راهنمای جراحی طراحی شده سفارشی ارائه می‌دهیم، به‌طوری‌که به آن ایمپلنت هدایت شده دیجیتال می‌گویند. راهنمای جراحی با ترکیب داده‌های سی‌تی‌اسکن و قالب گرفته شده از دهان شما ساخته می‌شود تا ایمپلنت دندانی را هدایت کند تا در موقعیت بسیار دقیق قرار گیرد. در بیشتر موارد نیازی به برش و بخیه نیست و عمل جراحی در کمتر از ۳۰ دقیقه انجام می‌شود.

بهترین دندانپزشک در شهرقدس
ادامه مطلب

ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس از مراحل زیر تشکیل شده است:

ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس از مراحل زیر تشکیل شده است:

 

مشاوره: این یک گام بسیار مهم است. ما نه تنها به معاینه کامل دندان‌ها، لثه و استخوان‌های شما، بلکه تاریخچه پزشکی کامل شامل جراحی گذشته، داروهایی که مصرف می‌کنید نیز نیاز داریم.

قالب گیری و اسکن: قالب دندان‌های بالا و پایین گرفته شده و بیمار برای سی‌تی‌اسکن به کلینیک رادیولوژی ارجاع داده می‌شود. با استفاده از مدل سه بعدی، تکنسین برنامه‌های جراحی احتمالی را تجزیه و تحلیل می‌کند و هر یک را در یک‌سری از جراحی‌های ساختگی آزمایش می‌کند تا رویکرد جراحی بهینه را برای شما تعیین کند. پس از دریافت مشاوره ایمپلنت، یکی از اعضای تیم ما برای تعیین تاریخ جراحی با شما تماس خواهد گرفت!

امروزه اکثر دندانپزشکان ایمپلنت دیجیتال را به عنوان بخشی از خدمات یا درمان خود ارائه می‌دهند. ایمپلنت‌های دندانی به دلیل مزایای طولانی مدت آن به عنوان استاندارد طلایی گزینه‌های جایگزینی دندان در نظر گرفته می‌شوند. هنگامی که بیشتر بیماران می‌خواهند زیبایی لبخند خود را با ایمپلنت دندان پر کنند، فکر هزینه ایمپلنت دندان آنها را متوقف می‌کند. معمولاً اعتقاد بر این است که روش‌های دندانپزشکی گران هستند.

ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس توسط دندانپزشکان بسیار ماهر و با تجربه برای اطمینان از قرار دادن دقیق و ایمن قرار می‌گیرند. در حالی که ثابت شده است که ایمپلنت‌های دندانی ۹۸ درصد موفقیت را ارائه می‌کنند.

در ایمپلنت دیجیتال، فناوری دیجیتال نقش تعیین‌کننده‌ای دارد. با استفاده از فناوری ایمپلنت به کمک کامپیوتر، بسیاری از عوامل خطر که در کاشت ایمپلنت‌های دندانی نقش دارند، از بین می‌روند.

همان‌طور که می‌توانید تصور کنید، فناوری به‌کاررفته در ایمپلنت‌های دیجیتال امکان قرار دادن دقیق پروتزهای دندانی واقعی را فراهم می‌کند؛ بنابراین انتخاب ایمپلنت دیجیتال یک گزینه عاقلانه برای صرفه جویی درهزینه و زمان است.

مزایای سرمایه‌گذاری در ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس:

مزایای سرمایه‌گذاری در ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس:

یکی از بزرگ‌ترین مزایای کاشت ایمپلنت دیجیتال نسبت به روش سنتی ایمپلنت این است که برنامه ریزی دقیقی برای قرار دادن ایمپلنت انجام می‌شود. در نتیجه، اینها را می‌توان حتی در موارد پیچیده‌تری که نمی‌توان از ایمپلنت معمولی استفاده کرد، استفاده کرد.

روش‌های نسل جدید ایمپلنت
ادامه مطلب

به طور سنتی زمانی که در مورد هزینه ایمپلنت دندان صحبت می‌شود، این هزینه هم در طول زمان جراحی و هم دوره بهبودی را پوشش می‌دهد. به طور معمول لثه برای قرار دادن ایمپلنت در داخل استخوان فک باز می‌شود. هنگامی که ایمپلنت در جای خود قرار گرفت، لثه‌ها بخیه می‌شوند در حالی که ریشه ایمپلنت تیتانیوم با ساختار استخوان ادغام می‌شود. برای بهبودی کامل، معمولاً مدتی طول می‌کشد تا تاج مصنوعی قرار گیرد.

در حالی که با ایمپلنت دیجیتال سیستم هدایت کامپیوتری از رویکرد جراحی پانچ استفاده می‌کند. در این روش پیشرفته، تنها یک سوراخ کوچک از طریق لثه در استخوان فک ایجاد می‌شود؛ بنابراین با ایمپلنت دیجیتال، نیازی به بریدن لثه برای نمایان شدن استخوان نیست. این بدان معنی است که در بسیاری از مواقع نیازی به بخیه نیست و دوره نقاهت بسیار کاهش می‌یابد. در حالی که هیچ روش جراحی گسترده‌ای درگیر نیست، پس با استفاده از ایمپلنت دیجیتال، ایمپلنت به یک روش بدون خطر تبدیل می‌شود.

علاوه بر این، روش هدایت کامپیوتری به این معنی است که سوراخ ایجاد شده برای قرار دادن ایمپلنت کاملاً در موقعیت مناسبی قرار گرفته است تا به ایمپلنت‌ها اجازه دهد که در آن قرار بگیرند. این در نهایت به این معنی است که شانس کمی برای حرکت ایمپلنت در طول مرحله حیاتی ادغام استخوان وجود دارد که کل فرایند را بدون خطر می‌کند.

هنگامی که گزینه‌های دیگر ترمیم مانند دندان مصنوعی یا بریج را انتخاب می‌کنید، پس از یک دوره معین باید آنها را تعویض کنید. اما با ایمپلنت‌های دندانی، اگر به درستی از آن مراقبت کنید، می‌توانید از مزایای آن و لبخند کامل خود برای یک‌عمر لذت ببرید؛ بنابراین ایمپلنت دندان یک سرمایه‌گذاری دائمی و درعین‌حال مقرون‌به‌صرفه است.

برخی از مزایای دندانپزشکی ایمپلنت به شرح زیر است:

از استخوان فک و سایر ویژگی‌های صورت محافظت می‌کنند و به شما امکان می‌دهند ساختار صورت خود را حفظ کنید. عملکرد دندان‌های شما را با بهترین چیز به دندان‌های طبیعی بازمی‌گرداند. ظاهر لبخند شما را به طور کلی بهبود می‌بخشند.

ایمپلنت فوری در شهر قدس
ادامه مطلب

به شما کمک می‌کنند واضح‌تر صحبت کنید زیرا بیشتر شبیه دندان‌های طبیعی هستند و راحت‌تر از پروتزهای معمولی صحبت می‌کنند. جویدن با آنها نسبت به پروتزهای معمولی راحت‌تر است و به اندازه کافی محکم هستند که می‌توانند غذاهای مختلف را گاز بگیرند.

دیگر لازم نیست نگران پوسیدگی دندانی با ایمپلنت‌های دندانی باشید، اما باید به طور منظم به دندانپزشک خود مراجعه کنید تا اطمینان حاصل کنید که ایمپلنت‌ها و لثه‌های شما تا حد امکان تمیز و ایمن هستند.

ایمپلنت‌های دیجیتال دندان می‌توانند با جلوگیری از ایجاد فشار که می‌تواند باعث جابه‌جایی دندان‌ها شود، به نگه داشتن سایر دندان‌ها در محل مناسبشان کمک کند. بر خلاف پروتزهای معمولی، ایمپلنت دیجیتال دندان هنگام خنده، عطسه، جویدن یا سرفه نمی‌افتند و شما را از شرمندگی نجات می‌دهد.

پروتزها و بریج‌های ثابت به اندازه ایمپلنت‌های دندانی دیجیتال دوام ندارند. در حالی که روکش‌ها نیاز به تعویض دارند، اما اگر به درستی از آنها مراقبت شود، ممکن است یک دهه یا بیشتر دوام بیاورند.

برخی از مزایای ایمپلنت دیجیتال این است که کل فرایند را می‌توان به لطف پیشرفت‌های تکنولوژیکی در تصویربرداری، اسکن و محاسبات ساده کرد و در نتیجه مراجعات کمتر به کلینیک و حتی دقت بیشتر را به همراه خواهد داشت.

از آنجایی که این روش بدون برش یا بخیه انجام می‌شود، اختلال کمتری در بافت لثه ظریف ایجاد می‌شود. در نتیجه، عملیات زمان کمتری می‌برد. روش کاشت دندان دیجیتال درد کمتری دارد و در نتیجه بیماران بسیار راضی و خوشنود هستند.

ایمپلنت دیجیتال در شهر قدس

آیا جراحی ایمپلنت دیجیتال راحت‌تر از سایر روش‌های ایمپلنت است؟

لثه باید در تمام طول محل کاشت ایمپلنت در جراحی کاشت دندان معمولی برداشته شود. به همین دلیل است که تعداد فزاینده‌ای از بیماران جراحی ایمپلنت دیجیتال را انتخاب می‌کنند. از آنجایی که تصاویر CT سه بعدی برای تأیید وضعیت استخوان و محل عصب استفاده می‌شود، جراحی ایمپلنت دیجیتال شامل یک برش کوچک است. از طرف دیگر، جراحی کاشت دندان سنتی نیاز به برش بزرگی از طول لثه تا استخوان دارد.

 همان گونه که قبلاً نیز اشاره شد در این روش نیازی به بخیه نیست زیرا سوراخی که برای قرار دادن ایمپلنت دندان ایجاد می‌کنیم کوچک است. این نه تنها زمان بهبودی را کاهش می‌دهد، بلکه خطر تورم، خونریزی و عفونت را نیز کاهش می‌دهد.

 

اطلاعات نویسنده

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *